Харківщина подолала екватор осіннього призову строковиків

Сьогодні, 19-го листопада, зі збірного пункту Харківського обласного комісаріату направлено чергову команду з 40 юнаків для проходження строкової військової служби до однієї з військових частин Сухопутних військ ЗСУ.

Відбір та формування груп новобранців розпочалися в усіх районних військкоматах на початку листопада 2015 року в рамках призовної кампанії «Осінь-2015», – повідомили в ХОДА.

«З відправкою 19 листопада команди рекрутів ми вже поставили «під штик» понад 330 юних мешканців Харківщини. Тобто область на 52% виконала план-завдання з відбору солдатів-строковиків, визначеного у Генеральному штабі. До речі, аби робота з призовниками була більш якісною, термін призовної кампанії нещодавно продовжено до 30 листопада. Раніше від військкоматів вимагали завершити цю роботу до 20 листопада», – пояснив т.в.о. начальника Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

За словами офіцерів Харківського обласного військкомату, з кожним  із кандидатів для проходження строкової служби проводиться робота щодо можливого підписання контракту про проходження служби.

«З провадженням у Збройних Силах України короткострокового контракту терміном на півроку, чимало юнаків вирішують одразу ж стати професійними військовими і отримувати декілька тисяч гривень, ніж 18 місяців перебувати на казарменому положенні. Отже, пільги контрактника, стабільність у виплатах грошового забезпечення, а головне – романтика армійського ритму життя – приваблюють багатьох молодих людей», – додав полковник Юрій Калгушкін.

Довідково:

Відправка юнаків для проходження строкової військової служби в рамках призовної кампанії «Осінь-2015» на Харківщині відбуватиметься у період з 4 по 30 листопада. За цей час 648 мешканців східного регіону віком від 20 до 27 років поповнять лави різних військових формувань України. Зокрема, 243 особи підуть до Збройних Сил України, 375 – стануть бійцями Національної гвардії України і 30 – отримають погони військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту.