Харків прикрашають квітами

У Харкові земля розквітла. То не диво, а “Зеленбуд” висаджує клумби. Наразі у сквері “Стрілка” завершуються роботи з висадження квітів. Загалом на цій ділянці з’являться 70 тисяч квітучих рослин. Не лишилися осторонь і харківські журналісти – подивилися на красу, закатали рукава і …допомогли чим змогли.

 

Квіточка до квіточки за чіткою схемою. Саме так насаджують квітники. Наразі у сквері “Стрілка”, що поблизу цирку, кипить робота. За словами директора профільного Департаменту Віктора Кітаніна, на цій ділянці вже висаджено 44 тисячі квітів. Загалом, на трьох гектарах їх буде 70 тисяч. Ще й клумб побільшає.

Віктор Кітанін, директор Департаменту комунального господарства

Мы иногда добавляем клумбы некоторые, там где люди не жалеют газон, они считают им ходить можно где угодно, чем угодно, на лошадях ездить, на мотоциклах… Мы на некоторых развилках делаем дополнительные цветовые клумбы, где уже газон безвозвратно потерян.

У сукнях та на підборах. Місцеві журналісти також намагались допомогти висаджувати квіти. У Департаменті ж обіцяють, що всі роботи з висадки та налагодження поливальної системи завершать вже наступної середи.

Віктор Кітанін, директор Департаменту комунального господарства

Погода нам позволяет сегодня все делать. Вы знаете, что тепло и самое главное, что синоптики не обещают заморозки, а те, что обещали – это время прошло.

Вже з понеділка квіти почнуть висаджувати на проспекті Гагаріна. За словами Віктора Кітаніна, загалом у місті буде два з половиною мільйони квітів – це майже по дві квітки на кожного городянина.

 

Олена Рижова