Фестиваль "Весняні дзвіночки" вітав переможців

Поспівати, потанцювати, позмагатися за перемогу та просто розважитись. Вихідними до Харкова з’їхалась малеча з усіх районів області аби продемонструвати усі свої таланти на фінальному конкурсі фестивалю “Весняні дзвіночки”, що відбувся на території дитячої залізниці.

 

Поки маленькі артисти готуються до виступів, усіх гостей свята запрошують проїхатися дитячою залізничею у зменшеній копії звичайного потягу. Усе тут має ніби казковий вигляд, навіть провідники. Владлена Динисова, цього разу виконує обов’язки ревізора – перевіряє квитки. Про свою роботу дівчинка розповідає із захопленням.

Владлена Динисова, ревізор потягу №2 дитячої залізниці

Это очень интересно. Мы работаем, приучаемся к работе, чтобы выбрать свою профессию в будущем. Интересно очень.

У перервах між станціями малечі пропонують розігрітися веселими іграми. Аби потрапити на свято Настя Гулай приїхала зі столиці. Каже, про можливість покататися у дитячому потязі їй розповіли сестри, до яких дівчинка і завітала. Це свято вона відвідала уперше. Від подорожі у такому міні потязі Настя у захваті.

Анастасія Гулай, киянка

Мне понравилось на ней кататься. Она очень хорошая, детская, по детскому устроена, для детей. А внутри тебе понравилось? Да очень, так удобно.

Фестиваль “Весняні дзвіночки” проходить щорічно, розповідає організатор Євген Шаньшин. Упродовж року усі творчі колективи Харківщини змагаються між собою аби потрапити на сцену фінального етапу фестивалю. Кожного року на свято талантів збирається чимало дітлахів зі всієї області. Минулоріч конкурс зібрав більше 4 тисяч осіб.

Євген Шаньшин, заступнтк начальника управління у справах сім’ї та молоді ХОДА

Наш конкурс настроен на то, чтобы свое мастерсво могли демонстрировать все, независимо от того, сколько их человек – 100 человек, один человек, пять человек. А вот это такая возможность, которую мы предоставляем, это чтобы дети и руководители видели, что не зря занимались, что есть такой логический этап, который завершается, награждаются и готовим к следующему году.

Цей фестиваль проходить вже 14-й раз. Переможців конкурсу чекає статуетка у вигляді скрипічного ключа, подарунки та різноманітні призи. Де проходитиме фестиваль наступного року організатори поки не визначилися, але запевняють, буде не менш цікаво ніж у попередні роки.

 

Єлизавета Дергачова