Фан-зону у Харкові відкрито (оновлено)

“Всі на футбол!” Напередодні найбільша фан-зона Європи відкрила ворота для вболівальників ЄВРО 2012. Подивитися на феєричне відкриття зібралися 40 тисяч глядачів. Вхід до фан-зони – безкоштовний. Єдине “але”, кажуть організатори, у VIP-зону та на час концертів квитки все-таки потрібні.

 

27 тисяч квадратних метрів, 50 тисяч вболівальників – така вона найбільша фан-зона Європи. На її території розмістили VIP зону, медіа-центр, встановили сцену та три екрани для перегляду матчів. Вболівальник Сергій переконаний, єврочемпіонат залишить лише приємні спогади.

Сергій Блудов, вболівальник

Большой позитив для украинского народа, то есть люди будут как-то этот месяц жить, каждый день думать о футболе, думать о том как бы погулять, пообщаться, посмотреть на другие зарубежных людей. Поделиться своими впечатлениями.

Вікторія Василенко, вболівальниця

Между прочем все очень красиво сделали, очень здания хорошо реконструировали, в общем все очень красиво. Мне нравиться город, изменился в очень положительную сторону.

На відкриття прийшли і найменші фани. Серед них – Данило. Хлопець прогнозує, переможцем може стати або команда Іспанії, або Німеччини. Проте вболівати Данило все одно буде за рідну країну.

Данило Мухін, вболівальник

Конечно я буду болеть за Украину, смотреть каждый матч. Надеяться, чтобы она вышла из группы. Болеть буду за Украину, но если она не выйдет – за Россию!

Організатори розповідають, що потрапити до фан-зони у день матчів можна безкоштовно. А ось у позаматчеві дні, їх буде 5 – на площі проходитимуть концерти, не тільки українських, а й світових зірок. Аби потрапити на такий концерт – потрібно придбати квиток вартістю близько 50 гривень.

Вілен Матвєєв, куратор офіційних фан-зон ЄВРО-2012 у Києві та Харкові

Точно у вас в Харькове поет Бумбокс, точно работает «Black Eyed Peas», их диджей Taboo и сейчас переговоры с Fatboy Slim, хороший диджей. Будет Ван Бюрен, но он будет в матчевый день.

Олександр Попов, заст. міського голови з питань ЄВРО-2012

Будет 5 нематчевых дней, когда будут концерты, когда игры транслироваться не будут. Оператор будет приглашать известных артистов – это будет просто концерт на площади. Тогда 5 дней будут платными. Во все матчевые дни вход в фан-зону бесплатный.

Працюватиме фан-зона до 1-го липня.

 

Олена Рижова