Емоції та почуття, втілені у кераміці

kh-city.com

У муніціпальній галереї триває виставка кераміки Жанетти Соловйової “Бути!”. Над її створенням художниця працювала майже рік.

Керамічні годинники, рамки для дзеркал та просто казкові скульптури. Жанеттa Соловйова розповідає, виставка “Бути!”-ювілейна. З керамікою художниця працює вже сорок років. У нової виставки немає єдиної теми. Кожна скульптура-втілені у глині емоції автора. Зокрема, абстрактна композиція “П’ять станів” -прагнення передати пять різних почуттів лише за допомогою рук. Жанетта Соловйова каже, “Бути!”-це не тільки назва виставки, але й життєве кредо.

Жанетта Соловйова, художник-кераміст

Быть-вот мне самой надо быть, и вокруг чтоб было. Жизненная позиция в этом заключается-чтоб полноценно жить каждый день, каждую секунду.

У галереї розповідають-роботи Жанетти Соловйової не залишають байдужими відвідувачів будь-якого віку. Дорослим цікаво уявляти ці предмети в інтер’єрі. А діти роздивляються їх як великі яскраві іграшки.

Марина Конєва, заступник директора галереї

Это возможность с одной стороны быть ребенком, а с другой -быть сотворцом. Глина-это материал, который ты чувствуешь, он живой. Это очень важно, это сближает.

Глядачів у керамічних скульптурах приваблюють несподівані образи та поєднання кольорів і форм. А також почуття, які автор вкладає у кожну фігурку.

Віталій Сенін, художник

Образы интересные. Видно, что это, скажем так, с чувством и любовью сделано. Интересные декоративные вещи, любопытные сами по себе.

Жанетта Соловйова зізнається-працювати з глиною важко, особливо для жінки. Але улюблену справу кидати не збирається. Мовляв, момент, коли шматок глини перетворюється на витвір мистецтва-найбільше щастя.

Жанетта Соловйова, художник-кераміст

Моя мечта – с куском глины и в мир иной, до последнего работать. Ну люблю я это, просто люблю.

Анастасія Горєлкіна