Електропостачання на Харківщині планують повністю відновити до кінця дня

Електропостачання в знеструмлених населених пунктах області планують повністю відновити до кінця дня. Про це повідомив віце-губернатор Євген Шахненко сьогодні, 20 квітня, під час всеукраїнської селекторної наради з ліквідації наслідків стихії.

енергетики работают

За інформацією Євгена Шахненка, в результаті негоди в Харківській області повністю було знеструмлено близько 100 населених пунктів та 70 – частково. Обриви на лініях електропередачі тривали аж до 14 годин 19 квітня.

«Обласним штабом з ліквідації наслідків стихії було організовано роботу бригад «Харківобленерго». Ми посилили бригади технікою, пальним. Допомогу також надали підрозділи ДСНС, дорожні служби, – розповів заступник голови ХОДА. – У результаті, за станом на 10:00 20 квітня, повністю знеструмленими залишаються 42 населені пункти, 34 – частково».

Сильніше за інші райони області постраждали Зміївський та Зачепилівський, де відбулися обвали щогл високовольтних ліній електропередачі.

«Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб до кінця дня повністю відновити електропостачання в усіх населених пунктах області, – підкреслив Євген Шахненко. – Матеріально-технічними ресурсами ми забезпечені в повному обсязі».

За прогнозами синоптиків, найближчими днями погодні умови залишатимуться несприятливими. 21 квітня в області очікуються опади у вигляді мокрого снігу і дощу, сильний вітер – 15-20 м/с.

Але, з огляду на те, що температура прогнозується плюсова, налипання снігу і обривів на лініях електропередачі не буде, зазначають фахівці.