Дитячий майданчик для малечі відкрили у селі Просяне

Як дитинство проведеш, так усе життя і проживеш. У селі Просяне, Нововодолазького району, діти живуть не гірше за міських. Так вважають їхні батьки. Саме вони півтора місяці тому звернулися до свого депутата Олександра Біловола із проханням зробити для просянських дітей майданчик як у великих містах. Від прохання до результату минуло лише два тижні.

 

Сертифіковані гірки та гойдалки – дитячий майданчик у Просяному наче Діснейленд. Його так би мовити автор, Олександр Біловол приїхав на відкриття особисто – перевірити якість і до великої казки додати маленьких подарунків для кожного малюка. Як сам каже відроджувати село треба саме з таких моментів.

Олександр Біловол, депутат Верховної Ради України 3-4 скликання

Я родился здесь недалеко от Нововодолажского района практически от этого села рядом с этим селом, где-то километров 20 и я помню эту сельскую школу в которую я ходил. Тогда таких площадок не было , тогда был один мяч и мы были очень ему рады.

Поки діти граються, дорослі вирушають на оглядини головного об’єкту села – місцевої школи. І знову Олександр Біловол перевіряє роботу. Ще на початку літа за його сприяння тут поміняли усі вікна і двері. Тож клеяти вчителям восени нічого не доведеться.

Надія Коваленко, директор школи с. Просяне

От в цьому році в нас замінено всі вікна в школі – 21 вікно яке нада було замінить – замінили, двері поміняли, ну все що стосується школи, я бажаю всім школам такого відношення як відношення до нашої школи.

Як каже сам Олександр Біловол, діти на селі – головна ознака життя. Якщо молодь залишається на своїй маленькій батьківщині і народжує малюків, така батьківщина має всі шанси стати великою.

 

Оксана Бабич