Добробут українців, соціальні програми та боротьба з корупцією – Президент про пріоритети на 2013-й рік

Доходи українців за останні місяці зросли на 15 % – повідомив Президенет України Віктор Янукович  на засіданні комітету з економічних реформ.

 

Не зупинятись на досягнутих успіхах закликав Президент усіх члені комітету економічних реформ та нагадав від їх скоординованої роботи залежить зростання економіки та благополуччя громадян країни. Глава держави пообіцяв –у  державних програмах неодмінно знайдуть себе і сільські мешканці.  За його дорученням уряд має задовольнити доступ селян до якісної освіти та медицини. Це стосуватиметься збільшення кількості дитячих садочків, осучаснення шкіл та амбулаторій. Приміром, зробити всі необхідні аналізи не виїжджаючи зі свого села невдовзі матимуть змогу мешканці найвіддаленіших куточків країни завдяки пересувним амбулаторіям.

Віктор Янукович Президент України


Треба, перш за все, говорити про інфраструктуру сільську, а це школи, це лікарні. Сільська дитина не повинна вчитись в гірших умовах, ніж діти які живуть в містах.

Крім високих соціальних стандартів глава держави вважає за необхідне  і рішучу боротьбу з бюрократією, що заважає швидшому розвитку економіки та країни в цілому. Тож  доручив державній податковій службі лібералізувати систему оподаткування до 2014 року.

Віктор Янукович Президент України


бюрократія вона залишається, і ми знаемо, що ще не оди рік треба буде вести боротьбу з цим явищем але ми маємо її подолати ці перешкоди і обов’язково знайти свій шлях розвитку. Наш шлях перетворення у сильну, сучасну країну яку поваж у світі.

Пріоритетом влади на майбутні роки залишаються соціальні програми для молоді та  пенсіонерів. Усі родини повинні мати шанс придбати власну квартиру чи будинок. Так вже запрацювала програма «доступне житло». Чимало бажаючих його отримати. Є і  банки – готові кредитувати молоді сім»ї.   Тож, гальмування чи неналежна увага  до цієї програми з боку державних органів, на думку Президента, неприпустима.

Віктор Янукович Президент України


на наступний рік передбачено в бюджеті 1млрд.  на програму доступне житло,  тому я чекаю від вас активних кроків.  кожна сім’я повинна отримати можливість покращення умов життя і побачити себе  у наших програмах.

Сильна і сучасна країна, завдяки економічним реформам які не лише успішно розпочались а й завершились саме таку Україну хоче бачити злава уряду щонайменше як за 2 роки.

За матеріалами УТР