Добра праця ніколи не пропадає

Відтоді, як дозволила погода жителі області , робітники комунальних служб та владники долучились до всекраїнської акції “Чисте довкілля” . Зробили чимало – вивезли більше як три чверті самовільних смітників, висадили сто тисяч дерев, благоустроїли парки та двори. Про перебіг роббіт з благоустрою йшлось на обласній нараді в селі Бородянка Зачепилівського району.

Смітникам – бій! За час цьогорічної всеукраїнської акції ” чисте довкілля” на Харківщині почистішало .Спільними зусиллями жителів області , працівників комунальних служб та чиновництва прибрали більше як три чверті несанкціонованих звалищ.  На обласному засіданні з питань благоустрою , губернатор Харківщини Михайло Добкін сказав – на часі створення ефективної системи з вивезення смяття.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Создание системы, которая позволит иметь специально отведенные места, контейнеры, технику и финансирование под вывоз этого мусора. Потому что свалку можно убрать, а на ее месте завтра новая появится. Это проблему не решит.

Активніше варто долучатись до благоустрою і дорожникам, – вважає віце-губернатор Валентин Дулуб . Каже – захаращені сміттям узбіччя псують враження від поїздки не менше, аніж розбитий асфальт.

Валентин Дулуб, заступник голови ХОДА

То что валяются на дороге прямо на проезжей части скаты, которые поотпадали от машин, что это такое? Где райавтодоры, где объезщики, которые должны с самого утра, как только встали, объезжать и смотреть и все лишнее предметы убирать с дороги? Этого нет.

Чергова нарада з благоустрою – наступного вівторка, в день роковин Чорнобильської кататсрофи. Переносити дату наради в обладміністрації за потрібне не вважають. Мовляв – не прибрані смітники також завдають шкоду довкіллю.

Павло Посохов.