До перемовин про звільнення людей з відділення “Укрпошти” у Харкові залучили батька чоловіка, який взяв заручників, та психологів (фото, відео)

Зараз група «поліції діалогу» продовжує перемовини з правопорушником, який сьогодні, 30-го грудня, забарикадувався у приміщенні відділення «Укрпошти», взявши у заручники людей, – повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.


За його словами, за фактом цих подій поліція вже відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 147 Кримінального кодексу України – «захоплення заручників». Санкція статті – позбавлення волі на термін від 7 до 15 років.

На місці події працюють кореспонденти Новини “Сьогодення”. Нині відомо, що сьогодні вдень чоловік у масці зайшов до відділення Укрпошти на перехресті вулиць Шевченка і Матюшенка і замкнув приміщення зсередини. Офіційна версія – це була спроба пограбування. Попередньо встановлено, він мав при собі зброю або її муляж. В заручниках опинились 11 людей. Це відвідувачі та персонал пошти. Серед них двоє дітей. Про інцидент до поліцію повідомив чоловік однієї зі співробітниць.

Відділення розташоване у будівлі, на 2-му поверсі якої – квартири. Людей звідти евакуювали, будинок очеплений правоохоронцями. Більше розкаже Вячеслав Мавричев