До Дня міста – оновлений сквер (відео)

city.kharkov.ua

Добігає кінця реконструкція скверу на бульварі Юр’єва. Там вже встановили нові лави та вуличні ліхтарі, замінили покриття доріжок та обладнали три гральні і один спортивний майданчик для дітлахів. Роздзинкою сквера став фонтан у вигляді птаха, що злітає.

 

Зручні лави, гральні майданчики для малюків та водограй. Оновленим зустрічає двадцяту річницю Незалежності України та День міста бульвар Юр’єва. Тут полаголили сквер. Маленькі харків’яни вподобали гойдалки та гірки. А люди поважного віку наголошують, тепер самі городяни мають подбати про збереження краси.

Олена і Ваня Костюк, харків’яни

Очень красиво, очень нравиться, ребенку тоже, особенно детские площадки. Тебе сдесь нравиться? Говорит – пойдем на площадку.

Любов Головіна, харків’янка

Мне нравиться, сделали красиво очень, теперь нужно, чтоб за ним ухаживали, чтоб он не был брошен.

У сквері оновили все – від покриття доріжок до вуличних ліхтарів, кажуть міські владники. А ще висадили близько сотні дерев та десятки тисяч квітів. Роботи ще тривають – у сквері споруджують додаткову бічну алею. Завершити її планують до середини вересня. Справжньою окрасою сквера став фонтан у вигляді птаха.

Віктор Кітанін, директор міського Департаменту комунального господарства

Здесь очень узкое пространство и мы с проэктировщиками 3 месяца бились – как вместить все оборудование и сделать красивый дизайн, чтоб пляска воды радовала харьковчан и особенно детей города.

Цьогоріч охайнішими стануть ще чотири харківських сквер – на бульварі Слінько та поблизу набережної. За планом, роботи там завершаться до середини жовтня.

 

Анастасія Горєлкіна

httpv://youtu.be/t2Eer0BN2cQ