Дізнавшись, що дружина чекає трійню, чоловік відмовився від неї

Чужих дітей не буває. Молода мама зі Зміївського району народила відразу 3-ох малюків. Їхній батько, дізнавшись про трійню, не побажав брати участь у вихованні малих. Однак рідні молодої мами вважають: трійня – то велике щастя. Та й голова Зміївської райдержадміністрації надав допомогу.

 

Маленьким дівчаткам – Вірі, Надійці та Любі – уже місяць. Молода матуся Юлія розповідає, що народилися вони на 33 тижні вагітності, 12 квітня. За час перебування з малечею в перинатальному центрі молода мама встигла навіть розпізнати особливості характеру кожної доці.

Юлія Олешко, молода мама

Любочка – она у нас самая крупная девочка. И она как бы метит на мамину любимицу. Она немножко с характером – если что-то не так, и ревнует очень сильно. А близняшечки – Верочка и Наденька – они спокойненькие.

Малюки через недоношеність потребували уваги медиків, кажуть лікарі. Бо при народженні вага кожної дитини була менше двох кілограмів.

Олена Гончаренко, завідувач відділу новонароджених

Такие детки требуют выхаживания, и по достижении веса 2 килограмма дети выписываются домой с мамочкой, на грудном вскармливании, в состоянии удовлетворительном.

Разом із батьками, тіткою та братом зі Зміївщини забирати Юлю з перинатального центру приїхав і очільник Зміївської райдержадміністрації Євгеній Мураєв. Від себе особисто голова району подарував квіти для молодої матусі та візочок відразу для трьох малят. Коляску довго шукали, адже лише два виробники у світі роблять такий транспорт для трійні. Євгеній Мураєв каже, за зверненням рідних, Юлія тепер потребує нового житла.

Євгеній Мураєв, голова Зміївської райдержадміністрації

Будем заниматься, поставим на очередь, все как положено, согласно действующему законодательству. Я думаю, все нас поймут и мама будет с квартирой.

А до цього Юлія з дітьми житиме з батьками, каже голова родини, Геннадій Клюс. І всі допомагатимуть доглядати за малими.

Геннадій Клюс, дідусь

Все вместе, я думаю, все будет хорошо. Я очень рад, я ж говорю: эмоции выше крыши.

А щодо молодого татуся, який не розуміє всіх переваг статусу багатодітного батька, то це його велика помилка, певен брат Юлії, 17-річний Олександр.

Олександр Клюс, брат Юлії

Коли таке випадає і кому? То вже це, можна сказати, йому мінус. Він відмовився – і то є його проблема.

У благодійному фонді “Крок за кроком”, який опікується дитячим будинком та багатодітними родинами Зміївщини, кажуть, що також допомагатимуть багатодітній матусі.

Валерія Мураєва, голова БФ “Крок за кроком”

Случай сам по себе уникальный – вы видели, какая мамочка умница, молодец. И семья рядышком с ней сплотилась. Конечно, она не останется без нашей заботы. Мы сделаем все возможное, чтоб ей было как можно легче заниматься воспитанием детей.

Світлана Маренич