Діти малюють рідне місто Харків

Зелений, затишний, найкращий – таким Харків малюють маленькі городяни. У неділю біля фонтану у саду Шевченка юні художники отримали нагороди і подарунки за свою майстерність у фіналі V конкурсу «Мій дім – моє місто». Найкращі роботи експонувалися просто неба на трьох великих стендах.

 

Діти кажуть тільки правду і малюють те що бачать на власні очі. Церкви, зелені сквери, звичайні багатоповерхівки і стадіон Металіст – таке різноманіття краєвидів рідного Харкова діти створювали протягом року. Найменші – вподобали експресіонізм, старші – заглиблювалися у філософію.

Алла

Я рисовала девушку, смотрящую на виды Харькова. Мне кажется, я его рисовала без задней мысли, но так получилось что много людей в нашем городе часто или когда болеют или еще что-то, сидят вот так вот и смотрят на город и так могут проходить недели года и когда я это нарисовала уже я это поняла и так получилось.

Микита

Я нарисовал футболиста, потому что я занимаюсь футболом.

Борис

Я нарисовал семью, которая стоит возле Зеркальной струи, ну потому что Зеркальная струя есть только в Харькове, это как бы символ Харькова.

Як каже один з організаторів конкурсу – президент Благодійного фонду ФК Прем’єр Андрій Лесик, щороку роботи маленьких художників про рідне місто чомусь зеленішають, вкриваються клумбами, а цього року щедро оздоблені футболом.

Андрій Лесик, президент Благодійного фонду ФК Прем’єр

Многие дети, которые участвовали в наших первых конкурсах сегодня уже повзрослели стали намного старше, но тем не менее многие из них продолжают участвовать. Сегодня подошла ко мне одна девочка и подарила эту лялечку, она у нас так же участвовала в конкурсе только не “Мой дом – мой город”, а в конкурсе “Сила книги”.

Проте головна мета конкурсу, за словами організаторів – зовсім не мистецька, а суто соціальна. По-перше, він виховує в дітях любов до рідного міста, а по-друге, стимулює батьків – більше часу проводити із дітьми. Бо дитинство коротке, але саме в ньому кожна людина отримує головний досвід – приклад для себе на все життя.

 

Оксана Бабич