Диплом у номінації “Національна премія за кращий відеорепортаж”

Спеціальний кореспондент “Харківської регіональної дирекції ПАТ “НСТУ” Наталія Меркулова отримала Диплом у номінації “Національна премія за кращий відеорепортаж”.

Меркулова 3

6 лютого 2017 року в Українському Домі відбулася церемонія нагородження Національною премією лауреатів та номінантів конкурсу “MEDIA etc” для мас-медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в засобах масової інформації.

Меркулова 2

Національна премія “МЕDIA etc” присуджується за кращий медійний продукт, присвячений економічним реформам в Україні, розвитку малого та середнього підприємництва і податкового реформування, започаткована задля удосконвлення якості української економічної журналістики. “MEDIA еtc” є громадською ініціативою. Премія заснована громадськими організаціями: Інститутом податкових реформ та Громадським радіо. Голова оргкомітету — Олена Хотенко, Голова Ради громадської організації “ІПР”. Голова журі конкурсу — Андрій Куліков, Голова правління ГО “Громадське радіо”. В журі конкурсу — керівник економічних програм “Радіо Вєсті” Андрій Блінов, керівник РБК-Україна Йосип Пінтус, головний редактор “Деньги.UA” Олександр Крамаренко. Серед експертів — знані економісти, доктори та кандидати економічних наук, наукові співробітники, завідувачі відділів Науково-Дослідних Центрів та завідувачі кафедр інститутів економічного спрямування.

Меркулова 1

На загальних зборах експерти та журі визначили номінантів премії та її переможців. Відеорепортаж власного кореспондента “Харківської регіональної дирекції” ПАТ “НСТУ” Наталії Меркулової увійшов до трійки кращих робіт у номінації “Національна премія за кращий відеорепортаж”. За роботу про європейську якість харківського цукру пані Наталія отримала Диплом номінанта Національної премії “MEDIA etc”.