Діяти , як класик заповіщав, радить молодим однопартійцям Микола Азаров

10 років святкує Всеукраїнська молодіжна громадська організація «МолодІ регіони».

Вони молоді, та за їхніми  плечима вже 10 років активної роботи. Це – всеукраїнські та регіональні правозахисні акції, спортивні і благочинні заходи. Представники «Молодих регіонів» кажуть, що їхня перевага у конкретних діях.

АНДРІЙ КУЧЕР – представник Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони»

Я хочу допомагати своїй країні розвиватися, процвітати, і «Молоді регіони» мені в цьому дуже добре допомагають. Ми разом зійшлися, скажімо так, ідеологічно. Тому я пишаюся тим, що я в цій організації. За десять років – ми сьогодні святкуємо це свято – ми зробили досить багато для молоді України, як ніхто з інших молодіжних організацій. Тому, власне, я вважаю, що це успішна організація, і вона є прикладом для всіх інших.

 

В Україні діє майже 400 представництв «Молодих регіонів», що на місцях вирішують проблеми молоого покоління. Більше 500 членів організації представлено в радах усіх рівнів, зокрема в парламенті.

АНДРІЙ ПІНЧУК – Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони»

За нашої ініціативи у парламенті прийнято у першому читанні пакет законопроектів з питань забезпечення молоді житлом. Враховано наші пропозиції з вирішення проблеми першого робочого місця під час ухвалення останньої редакції «Закону про зайнятість». Передбачено посилення прав органів студентського самоврядування в рамках нової редакції «Закону про вищу освіту». Розроблено і прийнято цілий ряд законів, спрямованих на підтримку здорового способу життя, підтримку молодіжного та дитячого руху.
«4 сходинки до успішного майбутнього» – саме так називається програма діяльності «Молодих регіонів».  Згідно з нею, організація і надалі боротиметься за здоровий спосіб життя. Не менш важливим активістам видається розбудова правового суспільства – у ньому громадяни контролюватимуть владу. Серед нагальних проблем. Про які йдеться у програмі, – забезпечення якісної освіти та гідної оплати праці. І все це – на засадах патріотизму та поваги до минулого України. Представлені кроки  сходиться з тими, що пропонує Партія регіонів, запевнили досвідчені політики.

СЕРГІЙ ТІГІПКО – заступник Голови Партії регіонів, віце-прем’єр-міністр України, Міністр соціальної політики України
Ми думаємо про перспективи партії, ми думаємо про перспективи країни. Фактично, ці перспективи складаються з вас. І майбутнє країни, майбутнє партії – це ви. + 21.09. – 21.20. Я не хотів би, щоб ви сприймали свою участь в молодіжній організації, знаєте, як підготовку до чогось великого. Ви живете сьогодні, ви сьогодні повинні вирішувати ті проблеми, які стоять перед молоддю.
Цього року «Молоді регіони» втілюватимуть у життя кілька проектів. Вирізняється проект «Є ідея». Тепер кожен охочий може залишити на Інтернет-сторінці організації пропозицію щодо покращення добробуту українців. Політики впевнені, це сприятиме діалогу між молоддю та владою.

МИКОЛА АЗАРОВ – Голова Партії регіонів, прем’єр-міністр України
У нас появилась надежная смена, надежная опора. И, перефразируя фразу одного нашего классика, которого иногда хотят выбросить за борт, что Украина – страна молодая, и ее возводить кому? Ее возводить молодым.
Представники організації кажуть, що їхні здобутки за 10 років – це лише початок. Тож, у майбутньому у «Молодих регіонів» – лише активна громадська та політична діяльність.

Віталій Захаров, Євгеній Степанов. Новини, УТР.