“Діалоги з “нулів” презентує в Харкові військовий журналіст та аналітик Костянтин Машовець

У Харкові презентують видання “Діалоги “з нулів” військового журналіста, співробітника Центрального друкованого органу МО України «Народна армія», координатора групи «Інформаційний спротив», полковника ЗС України Костянтина Машовця. Книжку представить сам автор о 12:00 3-го серпня у прес-центрі “Накипело” ( вул. Свободи, 7/9, бізнес-центр «Паралель’50», 1-й поверх).

диалоги1

Книга, що її презентують у Харкові, починалась з дописів у соцмережах про те, як українській воїни на передовій захищають Батьківщину, кожного з нас. Завдяки оригінальному стилю, почасти з гумором, та навіть з ненормативною лексикою, ці невеликі оповідання швидко стали популярними і зараз у групі Костянтина Машовця більше 5,5 тис. підписників. Саме вони й наполягли на тому, щоб Костянтин об’єднав усі оповідання в одному виданні. Так з’явилась книжка, наклад – 6 тис.екземплярів.

Видання користується неабиякою популярністю й у самих учасників АТО. Як казав автор  на презентаціях в інших містах України, не один раз було таке, що бійці підходили до нього і казали, що точно знають героя оповідання чи самі були учасниками подій, про які пише Костянтин.

Костянтин Машовець присвятив видання книги своїй дружині Оксані.