Держава дасть більше грошей на оборонне замовлення- Микола Азаров

Зарплата у високотехнологічних галузях економіки становитиме 8 тисяч гривень-заявив   Прем’єр-міністр Микола Азаров під час робочої поїздки на Сумщину.

Спілкуючись з трудовим колективом Шосткінського приватною підприємства, що спеціалізується на виготовленні молочної продукції, Глава уряду пояснив – зарплата працівника напряму залежить від  якості виробленої продукції. Тоді для неї відкриті  престижні ринки збуту, а люди відповідно отримуватимуть гідну платню. Держава збільшуватиме видатки на оборонне замовлення – заявив Прем’єр під час відвідин шосткінського “Казенного заводу “Імпульс”. Порівняно з 2011-м цього року  Україна у павтора рАзи збільшила оборонне замовлення і за умови зростання економіки збільшуватиме і надалі. Відновлення ОПК позитивно позначиться і на зарплатах працівників галузі – заувавжив Микола Азаров
Микола Азаров прем’єр-міністр України

Наше завдання – нарощувати технічне переоснащення наших Збройних Сил, розробляти нові види військової продукції, які б посилили обороноздатність нашої країни. І відповідно – наші оборонні підприємства отримали б стабільну, розраховану на багато років, роботу
Доступне житло має будуватися індустріальними методами. Заявив Микола Азаров. І пояснив – цей сучасний метод будівництва дозволить за 60 днів зхвести будинок. Для цього необхідно усі необхідні матеріали виробляти на місці.
Програма «Доступне житло» діє. У цьому на власні очі переконався прем’єр, коли вручав ключі від нових помешкань щасливим мешканцям. 32 людини отримали житло у новобудові.  Двадцять шестеро з них за програмою будівництва доступного житла, шестеро – за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів. Важливо і те, що будинок, зведений із застосуванням енергозберігаючих технологій.

 

Катерина Сметана новини УТР.