День учителя

Майбуття країни у їхніх руках. У першу неділю жовтня викладачі, вчителі та вихователі справлять профсвято.  Найкращих представників освітянської галузі Харківщини вітали у Палаці студентів юракадемії.

Фах за покликом душі. Привити любов до професії, ось що вважає за головне Людмила Голоскокова. Пані Людмила сама з родини  педагогів. Тож знає – тим , хто прагне статків та спокою, в освіті робити нічого. І лишень віддаючи себе власній справі можна навчити такому ж підходу до майбутнього фаху учнів. Вона сама понад як три десятки років готує молодих токарів та фрезирувальників. Головне, розповідає, щоб сптудейнт зміг себе розкрити.

Людмила Голоскокова,викладач Харківського професійного ліцею машинобудування

Прежде всего, это самое  главное –  четкое отношение к детям. Правильно их сориентировать на их дальнейшее на их будущее-то есть приобретение профессии. Мы стараемся, чтоб они заинтересовались профессией, раскрыли себя. Вот это самое главное!

Аби правильно виховати дитину, треба  мати до них свій особливий підхід, впевнена Наталія. Інструктором з фізичного виховання одного з Куп’янських дитячих садочків  вона пропрацювала більше двадцяти років. Найголовніше, переконана, дітлахів треба любити.

Наталія Нечаєва, інструктор фізичного виховання в дитячому садочку “Теремок”(м.Куп’янськ)

Дети есть дети, и иногда к каждому ребенку нужно подобрать свой ключик, и это иногда бывает сложновато, но получается всегда.Профессия педагога самая нелегкая на земле, но самая почетная, я считаю.

Глибоку пошану благородній праці вчителя виказав губернатор Харківщини Михайло Добкін. Передусім , губернатор вдячний педагогам за усвідомлення педагогами відповідальності , що лежить на них.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Все вместе делаем очень важное и благородное дело, мы уже сегодня можем сказать, что мы здесь в Харьковской области самые лучшие.

Освітянам Михайло Добкін побажав здоров’я, добробуту та щоб їхні учні стали гідними громадянми України . Найкращих працівників галузі нагородили почесними грамотами облдержадміністрації та облради. А на завершення урочистостей музики з гурту “Полум’я” виконали улюблені пісні педагогів.

Леся Кочержук