Цьогоріч зима для дорожників проходить без труднощів. Проте є й винятки

Грейдери, бульдозери, роторні установки, трактори з косими відвалами та купа іншої техніки, всього майже чотириста одиниць, цієї зими розчищають шляхи Харківщини від снігу . В Облавтодорі звітують: Всі дороги розчищені, до всіх населених пунктів є підїзди. Загалом цьогоріч зима для дорожників проходить без труднощів. Проте є й винятки.

Цей новий краз – один з двадцяти снігоприбиральних машин, які отримали в облавтодорі цьогоріч. Завдяки в тому числі їм на Харківщині розчистили всі майже десять тисяч кілометрів доріг загального користування. Найбльше труднощів виникло в Золочівському, Богодухівському та Краснокутському районах. За словами заступника начальника служби автомобільних доріг Харківщини саме в цих районах випало найбільше снігу. Проте наразі і там всі шляхи розчищені. Тепер роботи додалося в інших районах області.

Сергій Пляка, заст. нач. Сулжби автомобільних доріг області

 

Дворечанский, Великобурлуцкий, Боровской район. При отсутствии осадков большой ветер и даже сейчас там техника работает, ну в обочном, но усиленном режиме. Потому что в течении дня нужно каждый маршрут проверить. Потому что из-за ветра переносится снег и ложится на проезжую часть.

Не шляхами єдиними. Думають в облавтодорі не лише проте як сніг розчищити. А й про те як не дати змерзнути тим в кого автівка зламалась чи застрягла в заметі. На такий випадок у дорожників є евакуатор. В ньому є все аби зігрітись- диванчики, столик, вмивальник, буржуйка.

Сергій Пляка, заст. нач Служби автомобільних доріг області

И как погреться так и приготовить что-то. Тот же чай. Погреться, освещение. Связь. То что у водителя есть мобильный телефон это понятно. Эвакуатор оборудован еще радиостанцией обязательно. И в любое место он может добраться.

Цієї зими, кажуть дорожники, використовувати рятувальну автівку ще не доводилося.

Павєл Посохов