Цьогоріч у Харкові відремонтують ще 6 виходів зі станцій метро

Ще 6 виходів зі станцій Харківського метрополітену реконструюють до кінця 2017 рокуПро це сьогодні, 31-го липня,- повідомив заступник директора КП «Підземне місто» Олександр Ткач.

виход с метро

Зокрема, завтра, 1 серпня, буде відкритий ще один реконструйований вихід зі ст. м. «Тракторний завод». Як зазначив Олександр Ткач, торік там відремонтували три виходи, а наступного року реконструюють ще два, і, таким чином, всі виходи зі станції будуть відремонтовані.

За словами Олександра Ткача, виходи зі станцій метрополітену ремонтують практично однаково – замінюють гранітне покриття стін, сходи, фарбують решітки, двері, перила. На кількох виходах обов’язково будують пандуси. Наприклад, на станції «Тракторний завод» пандуси є на виході в бік Московського проспекту і до автостанції з приміськими маршрутами.

Також триває ремонт виходів зі ст. м. «Армійська». Цього року там реконструюють два з восьми, що залишилися.

«Через два тижні приступимо до ремонту останніх двох виходів зі станції метро «Палац спорту» – №5 і 6, в районі Будинку меблів. Останній в планах на цей рік – вихід зі станції метро «Університет» у бік університету імені Каразіна. Там роботи почнуться після 15 вересня», – повідомив Олександр Ткач.

Нагадаємо також, що в підземних переходах Харківського метрополітену почали встановлювати сітілайти зі схемами ліній метро і інформацією про міські пам’ятки.