Цьогоріч на ремонт доріг Харківщини витратять уп’ятеро більше грошей, ніж тторік (відео)

Дороги в області ніби є, а ніби й немає. Більше 80-ти% автомобільних шляхів на Харківщині потребують ремонту, на багатьох шляхах його не проводили ще з моменту прокладання дороги, – кажуть в обласній службі автомобільних доріг. Та цього року область матиме 650 млн.грн. для ремонту, вп’ятеро більше, ніж торік. Які ділянки відремонтують цьогоріч, і де ремонт вже розпочали, розкаже Діана Корсун.

ремонт доріг

Майже 600 тис.кв.м доріг на Харківщині потребують ямкового ремонту – поки встигли привести до ладу лише чверть таких автошляхів. Причому місцевим дорогам приділяють найменше уваги – зроблено лише 1,5% ямкового ремонту від необхідного, це близько 14-ти тис. кв. м На часі також і поточний ремонт автошляхів області. Уже встигли покласти 300 м нового покриття від Куп’янського перехрестя до Малинівки, а нині тривають ремонтні роботи на трасі Київ-Довжанський в місті Ізюм, на ділянці від Чугуєва до повороту на Куп’янськ.

Євген Зражевець- начальник облавтодору

На дороге М-03 Киев-Харьков-Довжанский от города Чугуева в сторону Изюма выполнено 8,3 нового покрытия по дороге М-03 в сторону Чугуева и до начала дороги Чугуев-Меловое Р-07 и даже за перекресток.
Загалом, із 10-ти км автошляхів області, 80% потребує ремонту. Та цього року на ремонтні роботи Харківщина має 650 млн.грн. – це у 5 разів більше, ніж торік. Серед джерел фінансування – гроші за перевиконання митних платежів . У службі автошляхів Харківщини пояснили, отримані від митниці 226 млн.грн. підуть на ремонт 14-ти ділянок. Щоправда, поки угоди з виконавцями готові лише по 3-х об’єктах- це міст в Ізюмі та 2 ділянки окружної дороги.

Євген Зражевець- начальник облавтодору

Причому не центральні обєкти, а ці 14 об’єктів розкидані по всій області. Це Приколодне, це і красний Кут, і Вовчанськ, це і Мерефа, Зміїв – надзвичайно зруйнована ділянка. Це Мерефа-Лозова-Павлоград, дуже зруйнована дорога і ямковий ремонт не допоможе, туди направляються ці кошти.

На багатьох шляхах Харківщини ремонт не проводився ще з моменту їх появи, а мав би відбуватися кожні 12 років. Тож ситуація на дорогах області складна, кажуть в службі автомобільних доріг, і обіцяють щотижня звітувати про свою роботу.

Діана Корсун