Чверть мільйона жителів Харківщини стануть учасниками мітингів 8-го та 9-го Травня – Національна поліція

За даними обл.управління Національної поліції, 8 травня на Харківщині очікується проведення 40 масових заходів за участю 50 тис. людей, 9 травня – 130 масових заходів, участь в яких візьмуть до 200 тис. учасників.

висота конева

Зважаючі на досвід попередніх років, найбільш масовими буде покладання квітів на Меморіальному комплексі «Слава» у Лісопарку – очікувана кількість учасників – до 15 тис.людей. 9 травня Меморіальний комплекс «Висота маршала Конєва» відвідають до 10 тис. мешканців  регіону.

Як розповів заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області Сергій Бірбасов, цими днями публічний порядок будуть забезпечувати 3,5 тис. правоохоронців. 1,5 тис. – будуть знаходитись безпосередньо в місцях проведення масових заходів, близько 2,5 тисяч слідкуватимуть за порядком на вулицях.

До охорони порядку будуть залучатися працівники Управління патрульної поліції, співробітники територіальних відділів та відділень поліції, Управління поліції охорони, батальйону поліції особливого призначення, а також викладачі та курсанти Університету повітряних сил ім. Кожедуба, ХНУВС.