Чому Тимошенко обрала німецьких лікарів?

Вона – нібито працювала в Україні, обіцяла людям якісну медицину, але сама чомусь лікується у німців. Медичні пристрасті навколо таємного захворювання ув’язненої Тимошенко зачепили за живе. На захист харківських лікарів піднялися громадські організації.

 

Німецький лікар Юлії Тимошенко нарешті погодився поговорити із харківськими колегами, але на наукову зустріч чомусь прийшов із адвокатом Власенко.

Богдан Федак, головний лікар Харківської обласної клінічної лікарні

Що стосується зустрічі – зустріч відбулася, що стосується результата то результата скоріше немає ніякого, тому що доктор Хармс прийшов із Власенко депутатом. В медичних колах є такий порядок, коли зустрічаються лікарі і говорять про лікарські проблеми звісно ніхто не повинен тим більше ми маємо зобов’язання перед законом, наприклад, ви багато напевне десь в пресі з’являлася інформація про лікування пацієнтки то я вам скажу в моїй лікарні три рази було обстеження і ніхто напевно не чув, що обстежували і як обстежували.

Як зауважив Богдан Федак, відповіді Лутца Хармса були м’яко кажучи дивними і зовсім неінформативними. Лікарів обурило саме ставлення німецького колеги – адже поговорити з ним прийшло 13 кваліфікованих медиків, шестеро серед яких і за досвідом і за вагою у світовій медицині на кілька голів вищі за гостя. До речі, образилися на поведінку німецького лікаря та його пацієнтки не тільки лікарі – за честь країни і вітчизняної медицини вже вступилися громадські організації.

Олена Шингарьова, лідер Харківської міської громадської організації інвалідів “Креавіта”

Что происходит? Миллионы украинцев получают медицинское обслуживание в Украине , они лечатся и живут в этой стране и живут они не по двойным стандартам экс-пермьера. Этот человек когда находился при власти отвечал в том числе и за развитие медицины, а сегодня она своими словами и поведением дает понять что медицины в Украине просто не существует.

Харківська молодь висловила протест гучніше і у своїй манері. Із гаслами “Хармсе їдьте додому” вони чатували під стінами готелю де зупинився лікар з Шаріте, щонайменше чотири години. Молодь впевнена – в Україні достатньо своїх лікарів, які можуть поставити на ноги Юлію Тимошенко.

Марія Столярова, пікетувальниця

Диагнозы у нас не продаются и соответственно не покупаются. Тоже мы ему хотим сказать, что в Украине есть врачи и в частности в Харькове есть прекрасная клиника Ситенко, которая как раз таки занимается проблемами опорно-двигательного аппарата. В принципе квалификация харьковских врачей позволяет определить адекватный диагноз.

Леся Кочержук