Чи порушив водій Volkswagen Touareg ПДД? Заяви адвоката та поліції – протилежні (відео)

Підозрюваних у скоєнні смертельної ДТП на Сумській тепер двоє. Напередодні правоохоронці оголосили підозру водію Туарега Геннадію Дронову. Раніше по справі вн проходив свідком. Своєю чергою, адвокат Дронова заявляє, що його підзахисний не порушував правил ПДД, тож його дії не могли спричинити ДТП зі смертельним наслідком.

vlcsnap-2017-11-07-17h49m23s520

У справі ДТП на Сумській з’явився другий підозрюваний. Слідчі оголосили про підозру другому учаснику ДТП – водієві Volkswagen Touareg Геннадію Дронову. Одразу після аварії у Дронова був статус свідка, проте, результати проведених експертиз та зібраних показів свідків підтвердили вину водія Туарега, вважає слідство.

Олександр Умніков – начальник відділу розслідування ДТП слідчого управління ГУ НП в Харківській обл.

Водитель Фольсвагена допустил нарушения по ряду пунктов – движение на запрещающий сигнал светофора – желтый, остановка за светофорным объектом входящим, который был справа по площади Конституции и перед началом движения не убедился в безопасности выполняемого маневра начала движения.

Адвокат Геннадія Дронова заявляє – його клієнт правил дорожнього руху не порушував. Мовляв, стоп-лінія, за яку нібито заїхав його клієнт, вважається стоп-лінією для автівок, що повертають направо. Тоді як Геннадій Дронов їхав прямо, а, отже орієнтувався на дублюючий світлофор, що знаходиться далі по вулиці.

Сергій Перепелиця – адвокат Геннадія Дронова

Перехрестя воно нерівнозначне. Для тих, хто повертає направо, воно починається одразу біля світлофору – оце заокруглення каменю, а для тих, хто їде прямо – воно починається зліва, де є заокруглення. Ось межа перехрестя. Тому звичайно повинні окоистуватися світлофором дублюючим, і це було зазначено в ДСТ по світлофорам, і ми будемо цю позицію в суді і досудовому розслідуванні доводити.

Не вважає себе винним і сам Геннадій Дронов. Нині через отримані травми під час ДТП від у лікарні.

Геннадій Дронов – водій Volkswagen Touareg

Головокружение постоянно, ну сейчас не так сильно, спасибо врачам болит. Потому что принимаю процедуры всевозможные. Но головокружения постоянные есть. Это связано с шеей, как мне говорят, с сосудами шеи после травмы.

В момент ДТП в автівці Дронова був пасажир, ім’я жінки водій Туарега не називає. Не розголошують покази пасажирки Туарега і правоохоронці. Таємницею слідства також називають швидкість Лексуса Олени Зайцевої.

Сергій Чиж – начальник слідчого управління ГУ НП в Харківській області

На жаль, це таємниця слідства. Ми показуємо свою роботу – те що ми можемо висвітити в ЗМІ, Ще раз повторюсь – і Зайцева, і Дронов мають статус підозрюваного, слідство триває і планує завершитися до кінця місяця.

Після вручення підозри Для водія Volkswagen Touareg слідство буде вимагати тримання під вартою без права внесення застави.

Діана Корсун

Нагадаємо, йдеться про ДТП, що сталась 18-го жовтня на вул. Сумській. Внаслідок аварії загинули шестеро людей. 20-го жовтня у суді обрали запобіжний захід 20-річній кермувальниці Lexus Альоні Зайцевій.