Чемпіонат Європи з боксу – 2017 розпочався в Харкові

Міжнародний турнір, який зібрав спортсменів із 39 країн, відкрився 16-го червня в Палаці спорту «Локомотив».

бркс харьков

«Шановні учасники, тренери, організатори, гості свята, я вітаю всіх на гостинній харківській землі! Я сподіваюсь, що ви отримаєте хороші емоції, а всі учасники – задоволення від власних здобутків», – сказала керівник області Юлія Світлична під час церемонії відкриття змагань.

Одразу по завершенні церемонії відкриття на двох рингах чемпіонату розпочалися перші кваліфікаційні бої.

За даними поліції, відкриття чемпіонату Європи з боксу в Харкові пройшло без порушень громадського порядку. Задля безпеки учасників та вболівальників чемпіонату в Палаці спорту «Локомотив» щоденно залучаються більше 200 працівників поліції, 100 військовослужбовців НГУ та 100 слухачів Національної академії НГУ. Біля місць проживання учасників змагань здійснюється цілодобове патрулювання автоекіпажами.
Всього до охорони публічної безпеки планується залучити майже 5 тисяч правоохоронців, з яких 1620 – Нацгвардійці.

Окрім того, протягом змагань, щоденно, у Харкові на бойовому чергуванні знаходиться близько 200 рятувальників та понад 70 одиниць основної, спеціальної та резервної пожежно-рятувальної техніки.

Нагадаємо, Україна вперше приймає чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків.  Участь у турнірі беруть 260 спортсменів із 39 країн світу. Спортивні змагання проходитимуть з 16 до 24 червня. Полуфінальні бої відбудуться 23 червня, фінал – 24-го. Чемпіонат Європи – це один із головних кваліфікаційних турнірів, який є офіційним відбором на чемпіонат світу з боксу, що пройде в Гамбурзі (Німеччина) в кінці 2017 року.