Будівля мерії знову під посиленою охороною

Будівля Харківської мерії сьогодні знову під посиленою охороною, навпроти будівлі – кількадесят правоохоронців в шоломах та бронєжилетах та автозаки.

фото-“STATUS QUO”

Як повідомив кореспондент новин “Сьогодення” з місця події, за кілька хвилин до початку сесії масових мітингів чи акцій протесту біля мерії не було. Стояли кілька активістів з вимогами щодо декомунізації. Журналісти без перешкод потрапили до сесійної зали.

Нагадаємо, сьогодняшнє засідання – другий етап першої сесії харківської міськради нового скликання. На першому, що відбулось 18-го листопада, депутати переймались суто організаційними питаннями – депутатський корпус та мер склали присягу, обрали секретаря міськради тощо. Тоді не обійшлось без інцидентів – кілька журналістів, які були акредитовані зазделегідь, не пустили до сесійної зали. Не змогли потрапити на засідання і громадські активісти. Біля входу утворились тиснява та штовханина.

Сьогодні мають обрати віце-мерів та розглянути питання щодо зміни топонімічних назв в рамках виконання закону про декомунізацію.