Бразилія може активно співпрацювати з Україною

Бразилія може активно співпрацювати з Україною у військовій, фармацевтичній, освітній та інших галузях. Про перспективи взаємовигідного співробітництва йшлося на зустрічі керівництва області з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло.

 

Україна вже активно співпрацює з Бразилією в галузі фармації, відзначив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло. Зокрема, зараз виконується проект з виробництва інсуліну. Крім того бразильська сторона має досвід виробництва ліків від СНІДу, яким готова поділитися.

Антоніо Фернандо Круз-де-Мелло, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні

Бразилія – лідер з виробництва ліків та лікування від вірусу імунодефіциту людини. І ми пропонуємо українській стороні співпрацю. В тому числі, щоб Україна направила представників до Бразилії, аби вони могли перейняти досвід з виробництва ліків та генериків.

Є перспективи щодо співпраці і в галузі біопалива. Україна має всі можливості виробляти етанол і біодизель, відзначив посол Бразилії. І запропонував керівництву Харківщини організувати бізнес-візит до його країни. Пропозиції з боку Бразилії губернатор підтримав. Та зі свого боку запропонував співпрацю в космічній галузі. Мовляв, ця тема буде обговорюватися й на рівні керівництва двох держав.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Если будет политическое решение, то город Харьков силами всех предприятий, которые задействованы в космической сфере, готов к сотрудничеству. Тем более, что у нас есть неплохой опыт.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради

Нам бы было необходимо в ближайшее время, возможно, Михаил Маркович выйдет с такой инициативой – пролонгировать наши договоренности межрегиональные и установить наши контакты между Республикой Бразилия и Харьковской областью.

Також керівництво області гарантувало всебічну підтримку бразильським інвестиційним проектам та будь-яким ініціативам.

 

Світлана Маренич