Боксери національної збірної напередодні Чемпіонату Європи зустрілись з губернатором Юлією Світличною

боксёры

Українські боксери – учасники чемпіонату Європи з боксу сьогодні зустрілись з губернатором Харківщини. Напередодні старту чемпіонату в Харкові глава обладміністрації Юлія Світлична передала спортсменам слова підтримки від Президента України Петра Порошенка. Керівник області побажала українським спортсменам витримки, терпіння і перемоги. До складу національної збірної увійшли 10 спорстменів, які представляють Харківську, Київську, Львівську, Запорізьку, Одеську, Хмельницьку, Полтавську області та місто Київ. Збірна у Харкові перебуває з першого червня і вже провела низку тренувань. Умовами спортсмени задоволені.

Дмитро Сосновський, головний тренер національної збірної України з боксу

В Харкові створені для нас дуже добрі умови і я хотів би подякувати всім і кервіництву Харківщини і міністерству сім’ї, молоді і спорту. Для нас створювались всі умови, щоб команда добре підготувалась, успішно виступила на чемпіонаті Європи. Сьогодні створена молода, амбітна, хороша команда. Я думаю, що медалі будуть, а так складно говорити сьогодні. Бокс є бокс, взагалі. Ну розраховуємо, що без медалей ми не залишимось.

Урочисте відкриття чемпіонату Європи-2017 з боксу серед чоловіків відбудеться 16 червня в Палаці спорту «Локомотив». У спортивному змаганні візьмуть участь близько 400 учасників з 40 країн. Завершиться чемпіонат 24 червня.