Благоустрій Саржиного Яру триває(відео)

Новий храм до дня міста – двадцять третього серпня відкриють у Саржиному Яру. Нині там ведеться будівництво. Влада міста не забуває і про благоустрій самого Саржиного Яру. Сьогодні там біля купелі встановли та освятили Ікону Пресвятої Богородиці.

 

Здоров’я понад усе. Миколі Головку сімдесят п’ять. Він майже щодня сімнадцять років поспіль приходить до Саржиного Яру аби скупатися у джерельній воді та оздоровитися. Чотири гривні на метро, вважає пенсіонер, не так вже й дорого, тому радить не жаліти такі гроші.

Микола Головко, харків`янин

Мы людей агитируем на то,чтобы здоровье получали ни в сигаретах, ни в пьянках, ни в наркотиках, а чтобы они видели эту природу. Потому что когда глаза человека трезвые, он видит, что эта березка свою имеет красоту, сосенка свою, а цветочек свою.

Наталя Парцевська народилася та виросла у цьому районі. За останні двадцять років, каже жінка, джерело дійсно змінилося, і лише на краще. Теперішніми змінами пані Наталя задоволена, але зауважує, владники не з’ясували чи всі погоджуються із будівництвом нового храму.

Наталя Парцевська, харків`янка

По факту церковь уже есть. Сказать что нас кто то спрашивал, о том, как жители рядом относятся к этому. Никто нас не спросил. Может я хочу молиться совсем в другой епархии. Никто нас не спросил, но церковь уже есть. Значит уже надо как то выходить из положения.

Вазони із квітами та освячена ікона Пресвятої Богородиці тільки покращять зовнішній вигляд джерела, вважають владники. А будівництво нового храму стане корисним доповненням до Живоносного Джерела.

Олександр Кривцов, перший заступник Харківського міського голови

Храм мы будем стороить, источники благоустраивать, улицами мы будем всеми заниматься и вашей и другими, потому что там тоже живут харьковчане. Все это в наших планах. По этому храм никак не может ухудшить здесь ситуацию. Он может только очистить всех. Пусть ходят и очищаются. По этому я не думаю, что это будет проблемой.

Єлізавета Дергачова