Бійкою та димовою завісою достроково завершився футбольний матч харківського “Металіста 1925” та хмельницького “Агробізнесу”

матч

Бійкою та димовою завісою достроково завершився футбольний матч харківського “Металіста тисяча дев’ятсот двадцять п’ять” та хмельницького “Агробізнесу”. Матч відбувся напередодні у Києві на полі НСК “Олімпійський”.  Футбольний клуб “Агробізнес” став чемпіоном України серед аматорських команд. Проте сам матч завершився достроково – при рахунку 4:0 на користь “Агробізнесу” харківські ультрас зірвали матч.

Спочатку вболівальники використовували піротехніку. Згодом, коли “Агробізнес” збільшив свою перевагу, харківські вболівальники вибігли на поле і спалили банер суперників, зірваний з трибун. Крім цього ультрас вчинили бійку у секторі хмельницьких вболівальників. У результаті суддя передчасно зупинив матч на 84-й хвилині. На сайті команди “Металіст 1925″ з’явилася офіційне звернення футбольного клубу – в ньому йдеться, що футбольний клуб засуджує хуліганство під час фінального матчу, всіх учасників масових заворушень називає псевдо-вболівальниками, поведінка яких призвела до насилля та порушення громадського порядку.  Окрім цього, представники команди звернулися до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням відкрити кримінальне провадження та знайти винних у масових заворушеннях : ” Ми розпочинаємо власне  внутрішнє розслідування і разом з добросовісними активістами громадської організації “Ультрас Харків” хочемо виявити ініціаторів інциденту”.

Діана Корсун