Стрілянина біля заводу “Турбоатом” – поранений у важкому стані в лікарні (відео, оновлено)

Харківські поліцейські з’ясовують обставини стрілянини біля заводу “Турбоатом”

стрельба

За інформацією обл.управління Нацполіції, близько 9-ї вечора 31-го серпня до поліції надійшло повідомлення про конфлікт між 2-му групами людей  загальною кількістю більше 20 чоловік.
За словами заступника начальника слідчого управління обл.управління Нацполіції Андрія Шарніна, належність учасників конфлікту до будь-яких організацій поки що не встановлена. Він розповів, що під час конфлікту була застосована травматична та вогнепальна зброя. 25-річний чоловік з вогнепальними пораненнями грудної клітини та 2-х ніг у важкому стані – у лікарні.
Зараз проводяться усі необхідні слідчі дії і оперативно-розшукові заходи. Факт події зареєстрований у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч.2 ст. 15 ч.2 ст.115 (умисне вбивство) і за ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство) .

Правоохоронці проводять слідчі дії і розшукують учасників конфлікту. Факт події зареєстрований у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за статею умисне вбивство і статею хуліганство. З місця події вилучені речові докази та відео з камери спостереження.

Олександр Козленко, начальник Слобідського відділу поліції

На месте происшествия следственно-оперативной группой изъяты патроны от пистолета, который стреляет резиновыми пулями- 10 гильз. Был изъят один охотничий патрон 12-го калибра и фрагменты дроби. Также на месте происшествия была изъята кровь. На настоящий момент все вещественные доказательства направлены на экспертизу- цитологическую, биологическую и баллистическую. После проведения экспертиз будет ясно дополнительно, кому принадлежит это оружие, кто из него стрелял или не стреляли.