Біля ХНАТОБу запрацює фан-зона “Євробачення-2017”

Фан-зона Євробачення буде встановлена в якості простору для безкоштовного перегляду жителями міста фінальної частини пісенного конкурсу 12-13 травня 2017 року на локації в центрі міста за ХНАТОБу. Про це йдеться у повідомленні на сайті міського управління інвестиційного розвитку та іміджевиїх проектів.

фан зона

Глядачів та гостей фан – зони «Євробачення 2017» чекає насичена шоу-програма, виступи відомих творчих колективів міста, переможців шоу «Х-ФАКТОР», «Ліги сміху», дискотека та вокальні конкурси.

Харківською міською радою також планується установка інфо-зони міста Харкова на всеукраїнській фан-зоні «Євробачення 2017» в місті Київ та організація теле- моста між фан-зоною в Харкові 13 травня 2017 року.

Інфо-зона Харкова буде працювати в Києві в період з 9 по 13 травня. Вона буде встановлена за принципом геодезичного купола, всередині якого розміститься майданчик міста Харкова.

Для залучення уваги до культури Слобожанщини буде встановлено стенд міста і брендвол з символами Харкова. У купола гостей зустрічатимуть дівчата в Слобожанських традиційних костюмах, які розкажуть про місто і його унікальність.

Також на інфо-зоні будуть представлені традиційні ремесла, а так само працювати куточок з Слобожанський сувенір, символікою України та Харкова.

На території інфо-зони Харкова буде розташований стенд проекту Укрпошти «Пошта добра». Проект «Пошта добра» – це поштові скриньки для єднання, прикрашені відомими дизайнерами. Харків представить 10 ящиків, оформлених харківськими дизайнерами до Kharkiv Fashion.