Біля Дзеркального струменю розбирають клумби

Прибирання території і підготовка клуб до осінньо-зимового періоду триває сьогодні, 9-го жовтня, біля Дзеркального струменя в Харкові.

дз струмінь

Як повідомила начальник ділянки «Центр» СКП «Харківзеленбуд» Алла Єрьоміна, співробітники підприємства прибирають листя, розбирають квітники і демонтують декоративний матеріал з клумб.

«Ми викопуємо квіти, відвозимо їх у тепличне господарство, і там робочі укорінюють їх, потім поступово зніматимуть живці і вирощуватимуть з них нові рослини. Навесні ці квіти знову висадимо на клумбах», – зазначила Алла Єрьоміна.

За її словами, всього на зиму з клумб у сквері біля Дзеркального струменя викопають близько 3 тис. квітів, які стануть базою для посадкового матеріалу навесні. Серед них – ахирантес, ірезине і хлорофітум. Але в холоди ці клумби не пустуватимуть – радувати харків’ян будуть кулясті хризантеми, які посадили в сквері в вересні. За словами начальника ділянки, ці квіти стійки до заморозків.

Також комунальники розбирають мармуровий камінь, який служив окрасою клумб. Його теж вивезуть, вимиють і зберігатимуть до наступного року.

Окрім прибирання рослин цієї осені в «Харківзеленбуді» планують і посадку нових дерев. Зокрема, на вул. Сумській замість сухих і старих дерев найближчим часом висадять 50 молодих лип, а 15 катальп посадять у сквері на вул. Клочківській, 197.