Більше півтисячі харківських соцпрацівників оплачуватимуть половину вартості “комуналки”

Соціальним працівникам надали пільгу в розмірі 50% вартості житлово-комунальних послуг. Про відповідне рішення, що його прийняли сьогодні, 8-го листопада, на сесії Харківської міськради, інформує сайт мерії.

комуналка

За словами віце-мера Світлани Горбунової-Рубан, пільга надається соцпрацівникам територіальних центрів і соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді. За її словами, пільгу отримають близько 600 осіб, обсяги роботи у яких значно зросли.

«Йдеться про сотню співробітників центрів соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, які обслуговують 671 сім’ю і у яких було скорочено понад 160 ставок, а обсяг роботи залишився той же, плюс зняли держслужбу, і на тлі мінімальної заробітної плати вони фактично отримують на руки 2542 грн. Йдеться про таку ж суму оплати праці співробітників територіальних центрів, яких близько 500 осіб, і обсяг роботи яких ми змушені значно розширити в зв’язку з роботою з самотніми громадянами, сім’ями, випадками внутрісімейної агресії, соціальною роботою з людьми, які повертаються з місць позбавлення волі, в тому числі з Донецької та Луганської областей, в зв’язку з допомогою військовим, які повертаються із зони АТО з посттравматичним синдромом», – повідомила Світлана Горбунова-Рубан.