Безпека людей під час ЄВРО – понад усе (оновлено)

Безпека людей під час ЄВРО – понад усе. У підготовці об’єктів до футбольного чемпіонату дрібниць немає, про це говорили сьогодні під час наради з питань безпеки єврочемпіонату в обласному управлінні з надзвичайних ситуацій.

 

Майданчики для фанів та стадіон Металіст- зони особливої уваги рятувальників та пожежних під час ЄВРО, кажуть в управлінні МНС. Причому фанам, які захочуть побешкетувати з вогнем, буде непереливки: вогнеборці будуть готові будь-якої миті загасити ознаки пожежі на трибунах.

Олександр Волобуєв, 1-й заступник начальника обласного управління МНС

Это требование УЕФА – чтоб и в чаше стадиона, на трибунах было создано 8 противопожарных постов. Которые могут ликвидировать локальные загорания. Мы уже готовы, они организованы.

Усі недоліки щодо безпеки людей, які помітили пожежні у готелях та гуртожитках, призначених для поселення гостей Чемпіонату, мають бути усунуті найближчим часом.

Олександр Ломанов, начальник обласного управління Держтехногенбезпеки

Гуртожиток №11 ХНУ імені Каразіна по вулиці Отакара Яроша, де евакуація з кімнат – через приміщення для приготування їжі. А в сходовій клітці проходить газопровід. Не розпочато монтаж автоматичної пожежної сигналізації.

Віталій Алексейчук, заступник голови ХОДА

Є ще кілька десятків днів, які дають можливість, як послєдньому студенту, зробити все, що не зроблено за цей час. Я прошу вас звернути особливу увагу на безопасность для людей. На охорону здоров’я, щоб були всі умови.

На ремонт гуртожитку мали надійти 11 мільйонів гривень. Та на ділі університет отримав лише 300 тисяч, яких аж ніяк не могло вистачити на створення всіх необхідних умов для вболівальників, кажуть представники ВИШу. Довелося вкласти понад 5 мільйонів власних коштів університету.

Анатолій Удод, проректор ХНУ імені Каразіна

На сегодня отремонтировано часть общежития. Мы обратились с просьбой исключить этот объект из программы подготовки ЕВРО . И та компания, с которой вели переговоры по поселению болельщиков, на сегодняшний день отказались от наших услуг.

На нараді було названо ще кілька гуртожитків та готелів, що досі не мають безпечних умов перебування гостей. Проте в міськраді кажуть, що наразі навіть в тих готелях, де все як слід, місць заброньовано негусто.

Олександр Попов, заступник Харківського міського голови з питань сім’ї, молоді, спорту та підготовки ЄВРО-2012

На сегодня в день матча Голландия- Германия бронировка готелей, которые, я подчеркиваю, вошли в программу – а их немного – 43%. В остальные матчевые дни- 39- 35%. Во внематчевые дни – 6%. Гостиницы пусты.

Як зазначили учасники наради від Держтехногенбезпеки України, до 25 травня об’єкти, де не буде створено всіх умов безпеки, мають бути виключені зі списків.

 

Світлана Маренич