Байкери приїхали до суду, щоб винуватець смертельної ДТП не уник покарання (відео)

Байкери – під будівлею суду. Сьогодні в апеляційному суді відбулось засідання щобо смертельної ДТП, що сталась 3 місяця тому. Тоді від зіткненя з автівкою Міцубіші загинув мотоцикліст та його пасажир. Друзі загиблих обурені тим, що винуватець аварії завдяки зв’язкам може впливати на хід справи, щоб отримати менш суворе покарання.

дтп суд

Аварія зі смертельним наслідком сталась 20-го травня на перехресті пр. Гагаріна та Одеської. Тоді від зіткнення з автомобілем загинув 33-річний мотоцикліст Олег Корецький та його пасажир. Винуватець ДТП нині у СіЗО та друзі загиблих побоються, що чоловік уникне покарання. Сьогодні під стіни Апеляційного суду з’їхались близько 30-ти байкерів, аби підтримати родини загиблих.

Сергій, байкер 

Из того видео,что я видел, водитель автомобиля нарушил сразу 2 статьи –  совершил поворот налево на запрещающий знак и на красный сигнал светофора.

За словами байкерів, у документах справи якимось чином відбулась заміна частин статті, за якою звинувачували водія. 2 ч. ст. 286 змінилась на ч.3, що передбачає менш суворе  покарання – від 3-х до 8-ми років позбавлення волі, а не до 10-ти років.

Едуард Третьяков, товариш загиблого

Супруга виновника ДТП  является начальником в горсовете, плюс вся семья связана с горсоветом, они пытались как-то решить через прокуратуру, нас это не устраивает мы за законное решение.

Олеся Маркова, сестра загиблого

По сегодняшний день со стороны Русанова никто помощь не оказывал, не извинился и, я думаю, не извиниться. Хочется попросить его семью перестать оказывать давление. Мы прекрасно знаем, что это с дня ДТП,когда они приезжали на место ДТП и говорили,что все решат.

Засідання суду розпочалось із запізненням – довго шукали ключі від кабінету, а потім чекали суддю. А представників ЗМІ спочатку пускати взагалі не хотіли, хоча засідання було відкритим.

Під час засіданння суд задовільнив клопотання і змінив ч. 3 ст.286 на ч.2 Також суд постановив накласти арешт на будинок обвинуваченого. Потерпілі мають й інші вимоги.

Адвокат потерпілої

Стягнути з відповідального страхової компанії Оранта на поховання і памятник 25 тис грн і 20 тис грн ,стягнути з відповідача моральну компенсацію 500 тис грн.

Володимир Данилевич, адвокат обвинуваченого

Клиент признает вину ДТП полностью. То, что касается морального возмещения, то только частично, а именно – 100 тыс.грн. семьи Тереховый и 100 тыс.грн. Корецкой.

На засіданні були не всі сторони, не було представника від страхової компанії. Тож наступне засідання відбудеться 8-го вересня. Тоді суд має визначити міру покарання для винуватця смертельної ДТП.

Олеся Маркова, сестра загиблого

Мы хотим максимальное справедливое наказание, мы понимаем конечно, что есть смягчающие обстоятельства – ребенок на содержании, и за последние 3  года в реестре ничего нет, хотя до этого был наезд на пешехода, но так как регистратор берет последние 3 года, то у него только за превышение скорости.

Ірина Клименко