Байкери у міліцейській формі

З початком літа патрулювати дороги Харківщини виїздять тринадцять працівників ДАІ на мотоциклах. Щоправда, де саме можна буде зустріти мотоциклетний патруль в управлінні ДАІ ще не знають. Кажуть, маршрути розроблять пізніше.

 

Тепла погода на вулиці – ДАІшники пересідають на мотоцикли. І хоч технічні можливості байків дозволяють їх водіям добре полихачити, кермувальники-ДАІвці кажуть, на службовому мотоциклі й думки не виникає розігнатись до максимальної швидкості й тим самим порушти правила дорожнього руху. Один з тих, кому довірили кермувати мотоциклом – Валерій Клименко. Чоловік розповідає, поки керівництво не переконалось у його водійській майстерності – не виїздив навіть за межі двору.

Валерій Клименко, капітан ДАІ

Изначально мы не выезжали за территорию хозяйства. Потому что ездили по территории, смотрели кто умеет ездить. Напарник вот умеет ездить тоже. Поездили, поняли, что умеем ездить, выехали в город, конечно это не сравнитть с отечественным мотоциклом.

І дійсно, нині на озброєнні у ДАІвців не вітчизняна мототехніка. Старі мотоцикли МТ та Дніпро вже віджили своє, розповідає командир взводу супроводу обласного управління ДАІ Руслан Кадацький. Тепер мотобайки на яких їздять співробітники ДАІ американського та японського виробництва.

Руслан Кадацький, майор ДАІ

На вооружении ГАИ области поступило 13 мотоциклов “Сузуки” и “Дофиант”.  Раньше они были только в советское время Мт и Днепро.

Раніше, коли на вулицях були затори ДАІвці в своїх автівках мали разом з усіма іншими водіями чекати доки дорога звільниться. І лише потім діставались до місця ДТП. Мотоцикли ж, кажуть інспектори, дозволяють пришвидшити роботу державтоінспекції.

Мотоцикли для співробтників ДАІ завжди у нагоді. На відміну від автівок, на двоколісних можно проїхати до будь-якого місця. Хоча б і ось сюди – в парк.

 

Павло Посохов