Аварія в центрі Харкова (відео)

У центрі Харкова Тойота не розминулась із Глобусом – підмітально прибиральною машиною. А в Зачепилівці семикласник, шукаючи що б здати на металобрухт, натрапив на автомат Калашникова.

 

Легковик рухався по другорядній дорозі з площі Свободи узвозом Пасіонарії на Клочківську. Прибиральна спецавтівка прямувала головною дорогою з Клочківської узвозом Пасіонарії і повертала на проспект Правди. На перехресті автівки зіштовхнулись. Тойота добряче зім’ялась, прибиральна техніка лишилась майже неушкодженою. Водії машин та пасажирка іномарки не постраждали. ДАІвці обставин та причин ДТП поки не коментують.
Шукав металобрухт – знайшов автомат Калашникова. Така пригода трапилась із семиклаником у Зачепилівці.

Василь Вадименко, семикласник

Ну оттуда ми йшли ось сюда, собирали металолом і під деревом та пружини, поняли і там ручка з автомата стерчала.

Підлітків із підозрілим згортком побачив місцевий житель. Хлопці дурниць наробити не встигли. Чоловік одразу викликав правоохоронців.

Юрій Ребрич, мешканець селища Абазівка

Діти йшли і в мішку несли автомат, я забрав цей автомат це ж кажу не є ігрушка і сразу в міліцію подзвонив.

Юрій Харченко, в.о начальника Зачепилівського райвідділу міліції

По прибытию следственной оперативной группы на место проишествие, было установлено, что ученик седьмого класа при сборе металлолома в русле речки Берюстова нашел автомат Калашникова. В настоящий момент автомат направили на исследование в НДКЦ. Ведется следствие.

Обновки в автопарку двох спецпідрозділів держслужби охорони. Три автівки та мікроавтобуси отримали підрозділи міліції охорони «Титан», решту автомобілів – співробітники Служби інкасації. Авта обладнані сигнально-гучномовними пристроями.

Єлизавета Дергачова, Леся Кочержук

httpv://youtu.be/z25-napKTIk