Американські інвестори готові розвивати бізнес у сільському господарстві Харківщини

Як впливає ГМО на українське село: американські інвестори готові розвивати бізнес у сільському господарстві Харківщини. На їхню думку перспективні напрямки – роз’яснення ролі генно-модифікованих продуктів, кредитування малого бізнесу і переробка сільгоспсировини. Про це говорили на зустрічі керівництва області з очільниками американської інвестиційної компанії.

 

Сучасні методи ведення справ американськими бізнесменами в сільському господарстві області служать прикладом для місцевих сільгоспвиробників, на цьому наголосив губернатор Харківщини Михайло Добкін.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Мы пытаемся ретранслировать ваш опыт на другие хозяйства. На базе предприятия “Хармелии” провели семинары, куда собирали представителей бизнеса других районов Харьковской области.

Держава надає іноземним інвесторам низку преференцій, зокрема, в оподаткуванні. Йде їм назустріч і місцева влада, відзначив голова обласної ради Сергій Чернов.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради

Только в этом году Харьковский облсовет отменил 20 регуляторных актов, которые регулировали деятельность в предпринимательстве. 14 таких регуляторных актов пересмотрено в сторону упрощения, и на этом мы не остановились.

Сьогодні варто змінювати стереотипи, які склалися стосовно генетично-модифікованих продуктів, певне обласне керівництво.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Нам было бы очень интересно, если б мы с Вашей помощью организовали круглый стол в нашем регионе, на котором смогли бы обсудить в формате дискуссии будущее ГМО в производстве сельского хозяйства.

На переконання представників американської інвестиційної компанії, Україна, яка і зараз є сильним гравцем на ринку харчів, може зміцнити позиції, впроваджуючи ГМО у виробництво продуктів.

Майкл Блейзер, президент американської інвестиційної компанії

Ми готові підтримати Вашу ідею і надати будь-яку допомогу в круглих столах. Ми надамо експертів міжнародного класу, які візьмуть участь у зустрічах та дадуть наукову інформацію і розкажуть про перваги ГМО для населення та економіки країни.

Керівництво Харківщини запропонувало підготувати та підписати Меморандум про співпрацю з американською інвестиційною компанією . Майкл Блейзер її підтримав. І зазначив, що компанія допоможе оцінити бізнес-проекти, які будуть реалізовуватися за допомогою обласного інвестиційного фонду.

 

Світлана Маренич