Альтанка з хангом та карта зоряного неба – «Green zone» в Молодіжному парку (відео)

У Харкові з’явилася зона інноваційного відпочинку “Green Zona”. Її збудували у Молодіжному парку коштом меценатів. Благодійники хочуть, щоб ця територія стала улюбленою для харків’ян. В альтанці з хангом вже побувала Діана Корсун.

грин зона

Інноваційну зону відпочинку в Молодіжному парку будували рік, розповідають організатори. Територію облаштували хвилеподібними лавками, на вуличні ліхтарі додали карту зоряного неба. Увечері зоряна карта буде пісвічуватися, обіцяють організатори.

Артем Кошіль – співорганізатор

Название ей дали Грин-Зона, которая выстроена в этом прекрасном зеленом парке. Прекрасно разрисованное звездное небо под основным куполом, под которым находиться ханг – музыкальный инструмент, на котором могут поиграть все желающие – посетители данного парка, как дети так и взрослые, насладиться прекрасным звучанием.

Музичний інструмент ханг, який розмістили в центрі зони, винайшли в 21-му столітті, – розповідає музикант Єва. Особливий він тому, що на ньому можна зіграти мелодію без будь-якої підготовки.

Єва – музикант

Суть этого инструмента заключается в том, что как бы вы не играли, у вас все равно будет получаться красивая мелодия. Соответственно, может играть человек, который не имеет музыкального образования, никаких вообще навыков.

Єва користується спеціальними паличками, а ось відвідувачі зони зможуть створювати музику своїми долонями.

Єва – музикант

Ну в принципе, на нем можно играть и пальцами, Палочками я просто показала как можно играть для того, чтобы извлекать звуки более четкие, а пальцами можно играть точно также. Просто пальцами гораздо интереснее, Вы можете больше контактировать с этим инструментом и больше ощущать. Соответственно, быстрее ритм можно создавать.

Нову зону відпочинку місто отримало в подарунок від благодійників. З моменту відкриття зона передається у власність міської громади, отож опікуватися нею будуть міські служби.

Діана Корсун