Аграрії відзначають професійне свято (відео)

Нагодувати українців та забезпечити продовольчу безпеку країни – така їхня робота. В неділю профсвято справлять аграрії. Найкращих представників галузі Валківщини привітали обласні владники.

 

Із аутсайдерів – у лідери. Аграріям Валківщини є чим пишатись цьогоріч. За показниками розвитку галузі район перемістився із двадцять сьомого місця на третє.

Лідія Буряк, агроном

Почуття святкові. Уже 45 років ми його зустрічаємо. І по різному ми дожидали це свято. І рано назначали, що ми не справлялися і пізніше. У цей рік упоралися з роботою. І святкують усі люди.

Технологій дотримувались та й погода порадувала, ділиться секретами успіху Олександр Холодний, голова Валківської райради. В результаті – не лишень гідне місце в загальнообласному рейтингу, а й зайва копійчина на додачу до зарплати та у районну скарбницю.

Олександр Холодний, голова Валківської райради

Основний результат – в минулому році було 27 місце в області, в цьому році 3 місце в області по всім напрямкам сільськогосподарської діяльності. І по зерну, і по тваринницву і по бурякам, і по іншим культурам. Прогрес явний, прогрес видний, видний людям.

Свято без подарунків – таке собі. Для найкращих представників аграрної галузі Валківщини – теплі слова вдячності та відзнаки облради.

Олена Олешко, 1-й заст. голови облради

Хозяйствами района получено почти 150 тысяч зерна. По урожайности зерновых, Валковский район вошел в тройку лучших области. Задание по формированию регионального запаса продовольственного зерна выполнено на 158 процентов. Сельскохозяйственные предприятия района расчитались за имущественные паи на 100 процентов и земельные на 99 процентов.

Не лишились осторонь свята й валківські митці.

Єлизавета Дергачова

httpv://youtu.be/OrPnkWH_uaU