800 тисяч гривень піде на реконструкцію мережі водовідведення в Чугуївському районі

 

Фото з сайту "Городской Дозор"

12 липня відбулось пленарне засідання ІX позачергової сесії Чугуївської районної ради. До порядку денного було включено п’ять питань, серед яких і внесення змін до районного бюджету на 2011 рік. Про це інформує сайт Харківської обласної ради.

Для розробки проектної документації та реконструкції системи каналізаційної мережі депутати райради вирішили надати  800 тис.грн.
Заагалом на реалізацію державних та регіональних програм в оновленому районному бюджеті передбачені кошти на загальну суму понад 2,8 млн. грн., – інформує сайт обласної ради.

Гроші у сумі 1,5 млн. грн. депутати спрямували на забезпечення виплат, пов’язаних із підвищенням рівня оплати праці бюджетних працівників та виплату допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту медичного та фармацевтичного профілю за рахунок дотації з держбюджету місцевим бюджетам.

Також на сесії було затверджено Програму підтримки розвитку телерадіокомпанії «Слобожанка», Програму розвитку громадсько-інформаційної газети Чугуївщини «Красная звезда» і Програму забезпечення утримання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ району та ефективного його використання у 2012 році.

Опубліковано: Світлана Маренич