13 поверхів комфорту: подробиці справляння входин у Kharkiv Palace (відео)

“Kharkiv Palace”, новосел майдану Свободи, напередодні прийняв перших гостей.

Останні приготування до відкриття готелю “Kharkiv Palace”, першого у місті, що від початку зводився як п’ятизірковий. Готель – частина вкладу свідомого бізнесу у підготовку Харкова до ЄВРО-2012. Тож, без Славека та Славка,  офіційних талісманів єврочемпіонату, входини не обійшлись.

Вітання із завершенням будівництва приймає Олександр Ярославський, головний інвестор футбольного чемпіонату в Харкові.

Олександр Ярославський, головний інвестор ЄВРО-2012 в Харкові

Уникальность проекта в том, что он стоит на площади. Порядка двадцати тысяч квадратных метров уложено гранитом.  Он не примыкает ни к одному зданию, то есть посетители могут подходить к нему с любой стороны. Вход есть ото всюду.

Керувати п’ятизірковим новобудом буде українська компанія, що має досвід управління готелями класу люкс.  Її топ-менеджери говорять, зі зведенням “Kharkiv Palace”, перша столиця вийшла на новий рівень готельної інфраструктури.

Олег Болотов, президент компанії “Premier Hotels”

Когда мы посмотрели это здание, мы поняли, что можем сделать из него изюминку и самый раскошный отель. Что касается сервиса и технологий, он лучший не только в восточном регионе, но и во всей Украине.

Відкриття “Kharkiv Palace” – знакова подія для Харкова, як для міста, що прийматиме гостей та учасників ЄВРО, каже Маркіян Лубківський, директор турніру ЄВРО  в Україні. Саме тут житиме так звана “родина” УЄФА. Відзначив Лубківський і темпи будівництва готелю. Одинадцятиповерхову будівлю із суперсучасним начінням звели за півтора роки.

Маркіян Лубківський, директор турніру ЄВРО-2012 в Україні

Дуже розраховуємо на те, що у Харкові з’являтимуться нові готелі. Всі об’єкти , які свого часу  були гарантовані містом та областю, будуть здані в експлуатацію. Адже навантаження буде дуже сильним і ми це відчуємо вже наступного року.

Вартість новобуду – більше ста двадцяти мільйонів доларів. Він включає підземний рівень – паркінг на понад як півсотні автівок та тринадцять поверхів назовні.

Тетяна Сорокоус, ОТБ новини

Ледь чутні мотиви класики, привітний персонал та надсучасний дизайн. Так готовий зустрічати своїх гостей перший п’ятизірковий готель у Харкові.

Столичні та місцеві владники, а ще журналісти – в числі перших гостей. Найперше, що їм показують, масштабну панорму центру Харкова, що відкривається з майданчику на одинадцятому повері.

Роддерих Леффлер, ген. менеджер “Kharkiv Palace”

 

Здесь вы находитесь на самой высокой точке – на одиннадцатом этаже. Это наш скай лаундж. И как вы видете, у вас открывается замечательный панорамный вид на весь город.

Президентський люкс, як і належить, гордість готелів подібного рівня. Площа цього – півтори сотні квадратних метрів, а проживання обійдеться у шість тисяч гривень на добу. Загалом, у готелі  майже дві сотні номерів. Його зведення, кажуть владники, вагомий внесок у підготовку Харкова до ЄВРО. Адже, донедавна саме готельних п’ятизіркових номерів першій столиці не вистачало до стандартів, що їх має УЄФА для міст, які приймають Єврочемпіонати. Наразі, 90% номерів у новобуді на час ЄВРО вже заброньовані.

Тетяна Сорокоус

httpv://youtu.be/LJmGTZB2hvQ