У парку Шевченка керуватимуть роботами та різатимуть метал

Дива науки просто неба. На центральній алеї парка Шевченка цієї суботи відкриється 7-й науковий пікнік за темою “4 стихії”.

наукові пікніки

У пікніку візьмуть участь чотири сотні експериментаторів із харківських вишів та НДІ, а також із різних організацій, що спеціалізуються на хімії, фізиці, криміналістиці, історії, робототехніці, астрономії та інформатиці. Протягом усього дня глядачів будуть залучати до різноманітних дослідів, керування роботами, конструювання апаратів і розв’язання головоломок.

За допомогою наукових технологій тут можна буде розрізати метал і розірвати кайдани, запалити лампочку без дротів та створити нескінченний хімічний годинник. Головна мета такого фестивалю – пояснити “простими словами” найскладніші речі. Вхід на науковий пікнік вільний, початок – о першій годині дня.

Артем Коновалов – організатор«Наукових пікніків» в Харкові

Це буде такий небачений вид дозвілля, який покаже, що в місті є багато всього, що можна винести за стіни наукових закладів і просто неба показувати і гратися з цим. Серед нових учасників ми хочемо відзначити одного з тих, який буде робити віртуальну екскурсію. Яка це буде екскурсія – це поки не розголошується. Будуть використовуватися сучасні технології, зокрема, на вас вдягнуть маску віртуальної реальності

Тетяна Баглай – керівник «Наукових пікніків» в Харкові

Ми повертаємося до такої модної тенденції, яка склалася у нас зараз, до ретро-мотивів. У нас на пікніку можна буде погратися в восьмібітні ігри і також ми будемо показувати ретро-шкільний кабінет з фізики, як він раніше виглядав і як він повенен зараз виглядати

Юлія Котелевська