Зимові канікули – без снігу. Як відпочивають з дітьми

Зимові канікули без снігової баби та санчат. Батьки шукають альтернативу традиційним зимовим розвагам для своїх дітей. Серед найпопулярніших – цирк, атракціони та центральна ялинка міста. Як малюки проводять зимові канікули?

 

Леся Кочержук, ОТБ Новини

Синоптики прогнозують плюсову температуру, але це не є завадою для харків’ян. Вони знають як розважити свою малечу і подарувати дітям незабутні зимові канікули.

Аби покращити дитині святковий настрій, Андрій сьогодні вийшов на прогулянку зранку. Каже, вже й на завтра план розваг розписаний.

Андрій Беленко, харків’янин

Хотим сходить в парк Шевченка, может зайдем, зоопарк, как бы, скушный, потому что все звери в вольерах. Посмотрим если фонтаны рабают. А завтра сходим на спектакль.

Що до вибору, де краще провести вільний час із своїм чадом, харків’яни віддають перевагу організованим розвагам. Задоволення, хоч не з дешевих, про те батьки, переконані, на свята малих можна побалувати.

Олена Фесиєнко, харків’янка

Я считаю каждый день как бы нет, но по праздникам выражать, как бы, свою любовь к ребенку и таким образом и ребенок радуется и настроение у всей семьи поднимается.

Діма

Ну, на квадроцикле более менее весело, но двадцать гривен за два круга – дороговато.

Натомість, дітворі все одно не вистачає снігу. Ситуацію рятують катання на поні, з гірки або на атракціонах. Значно покращив би святковий настрій, натякають маленьки відпочивальники, також сеанс у цирку або дельфінарії.

Оленка

Мы здесь гуляем, мы сюда пришли в цирк, а сейчас мы смотрим на лошадок, и я уже одну погладила. Может в том году старом будет снег и хотя бы мне хочется чтоб побольше было снега.

Анастасія

Ну я люблю в цирке гулять, в аквапарке там, такое. А на зимних каникулах я там может много раз в цирке буду.

Ігор

Я сегодня катался на лошадке, я с папой катался на корабле, и стреляли.

Тим часом молоді матусі заряджаються святковим настроєм від малечі. Для цього, кажуть, варто лише познайомити дітей з Дідом Морозом.

Інна Мельник, харків’янка

На площади у вас тут хорошо, атракционы, были в магазине, Дедушку Мороза видели, всякие акции проходят. Диме нравится. Рассказывает стихи Деду Морозу и Снегурочке.

Зима із позначкою “плюс”, обіцяють у гідромецентрі, протримається до сьомого січня. Тож поки що снігові баби, санчата і ковзани для малечі не актуальні.

 

Леся Кочержук