Зважаючи на теракти у Парижі, наступні 2 тижні українські правоохоронці – на посиленому варіанті несення служби

У зв’язку з трагічними подіями у Парижі, які сталися вночі з 13 на 14 листопада з метою попередження дестабілізації ситуації в Україні на наступні два тижні правоохоронні структури переходять на посилений режим роботи. Офіційну заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова наводить сайт МВС України.


Відповідно до рішень прийнятих на координаційній нараді під головуванням Президента України ключові об’єкти інфраструктури (аеропорти, вокзали, автостанції, метрополітени, траси та мости державного значення, об’єкти військово-промислового комплексу тощо), дипломатичні установи, місця масового скупчення людей переводяться на посилений режим охорони.
Для забезпечення безпеки задіяно весь особовий склад органів внутрішніх справ (Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна служба) .
Очільник МВС просить українців з розумінням ставитись до вимог представників правоохоронних структур про зупинку та перевірку документів та автотранспорту. Він закликає усіх до пильності  та негайно інформувати правоохоронні органи (найближчого правоохоронця або за телефоном 102) про осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру, та підозрілі предмети.

Нагадаємо, внаслідок нічних терактів у Парижі за останніми даними загинули 128 людей. Як пише УНН, щонайменше 180 осіб отримали поранення, 80 з них перебувають у важкому стані.

Поліція Парижа заявляє про 8 знищених терористів. 7 з них використовували пояси смертників.

За уточненими даними, 112 людей загинули в концертній залі Bataclan, де терористи захопили заручників. Згодом поліція розпочала штурм театру. В результаті оперативних дій двох терористів вдалося знищити. Втім, операція завершилася значними втратами серед людей.

Крім цього теракти сталися поруч зі стадіоном Stase de France, де йшов матч футбольних збірних Франції та Німеччини, і в ряді інших кварталів Парижа. Там загинули десятки людей, та багато зазнали поранень.

За даними очевидців, нападники під час стрілянини вихваляли Аллаха і кричали: “Це за Сирію”.

Як повідомив прокурор французької столиці Франсуа Моленс, теракти у Парижі відбулися одночасно у 6-ти точках.

Президент Франції Француа Олланд оголосив у місті режим НС і ввів війська.