Зруйнований будинок на Слінько, 2Б візьме на себе Кабінет Міністрів

Зруйнований будинок на Слінько, 2Б візьме на себе Кабінет Міністрів. Про це сьогодні під час візиту до Харкова заявив прем’єр-міністр Микола Азаров. Нагадаємо, буквально вчора ввечері міська і обласна рада ухвалили рішення звернетутися до Кабінету Міністрів України з проханням надати матеріальну допомогу для відновлення будинку, який постраждав внаслідок вибуху газу.

 

Харківська обладміністрація звернулась до Кабінету Міністрів з проханням надати матеріальну допомогу для відновлення будинку по вулиці Слінько, 2 Б. Рішення було ухвалено напередодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Наразі, зазначив віце-губернатор Валентин Дулуб, підготовлені всі необхідні матеріали. Також, за попередніми підрахунками визначено загальну суму збитків – 18 120 000 гривень.

Валентин Дулуб, перший заступник голови ХОДА

Мы принимаем решение о том, что предать чрезвычайной ситуации по улице Слинько 2Б уровень региональной. И вторым пунктом просить Кабинет Министров Украины принять соответствующее решение по оказанию финансовой и материальной поддержке по ликвидации чрезвычайной ситуации, которая сложилась в Харькове по улице Слинько 2Б.

Під час робочої поїздки прем’єр-міністр Микола Азаров запевнив місцеву владу, що Кабмін надасть матеріальну допомогу для відновлення зруйнованого будинку.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

И правительство, и руководство Харьковской области сделает все возможное, чтобы люди как можно быстрее, мы ставим задачу до конца года, вернулись в отремонтированный дом и в отремонтированные квартиры. Расходы, естественно, мы берем на себя.

Нагадаємо, 4 вересня у багатоповерхівці по вулиці Слінько стався вибух газу. Найбільше пошкоджено 8 квартир. Мешканців зруйнованого будинку відселили. Будівля потребує ремонту та повного перепланування. Ремонтні роботи планують завершити до 20 грудня.

 

Світлана Слободян, Леся Кочержук