Зростання ВВП за умови кризи в Єврозоні

21 річницю незалежності країна зустрічає з надією та оптимізмом. Про це заявив премєр-міністр Микола Азаров відкриваючи чергове засідання уряду.

ВВП  України за поточний рік засвідчив зростання 2 % – про  це під час урядового засідання повідомив прем’єр. Очільник уряду впевнений, що з огляду на кризу в Єврозоні, цей  результат не поганий. Утім, цього не достатньо для покращення життя громадян. Крім цього Микола Азаров зазначив – промисловість в Україні збільшила свої обсяги.  Натомість, виявились проблеми у металургів та машинобудівників.

Микола Азаров Прем’єр-міністр України
Зростання відбулось в основному за рахунок видовувної промисловості  та електроенергії, однак з’явились проблеми у металургів та машинобудівників. Звертаю на це увагу керівників відповідних відомств і доручаю негайно запропонувати заходи підтримки цих галузей.

Тримати економіку на підйомі, за словами голови уряду, –  Україні допоможе інтенсивне відкриття зовнішніх ринків для наших товарів. Шукати  їх потрібно серед країн, що останнім часом показують високі теппи розвитку – Китаєм, Бразилією Індією та Кореєю.

Микола Азаров Прем’єр-міністр України
Корейці пропонують інвестиції в нашу економіку і зацікавленні  в активізації торгівлі. Корея готова взятии участь у будівництві швидкісних поїздів, залізниць, спорудженні терміналу скрапленого газу

І вже по завершенню вступної кампанії 2012 прем’єр пообіцяв на майбутнє – лише збільшувати дерзамовленя у вищих навчальних закладах, однак це стосуватиметься не всіх спеціальностей. Очільник уряду зазначив, що у першу чергу замовлення фахівців зросте за такими напрямками, як інженери, природничі та технічні спеціальності.  Прем’єр додав, що уряд максимально підтримуватиме обдарованих та талановитих людей.
Надавати всебічну підтримку талановитій молоді закликав усіх міністрів кабміну Микола Азаров. Тому вкладати у талановитих та розумних має стати для українського уряду доброю традицією.

Надія Дворянчук, Ігор Коркодим новини УТР.