Зростання української економіки не можливе без роботи харківських машинобудівних підприємств

Зростання української економіки не можливе без роботи харківських машинобудівних підприємств, про це заявив Президент України Віктор Януковим на активі Харківської області.

 

Машинобудування Харківщини – вагомий стрижень для росту української економіки. Так сказав Президент України Віктор Янукович під час засідання активу Харківської області.

Віктор Янукович, Президент України

Именно Харьков является, я без приувеличения скажу, центром машиностроения Украины – это как раз та точка роста экономики.

Реальний ріст економіки можливий тільки за умови інвестицій. Саме вони і будуть спрямовані в ті регіони, які дають відповідний результ. Майбутніми партнерами Украни, Президент бачить підприємства енергетичного машинобудування Росії. Це ж стосується авіаційної галузі обох країн.

Віктор Янукович, Президент України

Нам нужно объединять наши предприятия, наш самолетостроителтьный комплекс с российским – и это будет иметь будущее. Мы будем иметь переспективу развития.

Крім екомомічних та стратегічних питань Президент торкнувся і результатів проведення ЄВРО 2012. На його переконання, харків’яни зробили все можливе, аби закохати гостей Єврочемпіонату в “першу столицю”. Іспит з підготовки до ЄВРО, Харків – склав “на відмінно”. Єдине в чому застеріг глава держави представників районної та міської влади – після виборів не піднімати цін на комунальні послуги. Такі рішення, зауважив Віктор Янукович, мають бути економічно обгрунтованими.

Віктор Янукович, Президент України

Я сразу вас предупреждаю и хочу попросить, чтоб вы и не мечтали, когда у нас закончатся выборы, и после выборов будете поднимать цены уважаемая коллегия – это недопустимо.

Не забув Президент і за Харківський метрополітен. За його словами, на будівництво харківської підземки і надалі виділятимуться кошти з держбюджету в тих розмірах, що і в попередні роки.

 

Леся Кочержук