"Зроблено на Харківщині" – в яких країнах найбільше довіряють харківському виробникові (відео)

“Зроблено на Харківщині” – бренд, відомий за кордоном. За десять цьогорічних місяців року виробники області експортували продукції майже на півтора мільярда доларів. В облуправлінні зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин підрахували – це на третину більше, аніж минулоріч.

 

Цьогоріч підприємства Харківської області відправили продукцію до ста дев’яти країн світу, а імпортні товари надійшли на Харківщину із ста п’яти країн.

Світлана Маренич, ОТБ Новини

Зовнішньоторговельний обіг Харківщини лише за 10 місяців 2011 року зріс на 28 відсотків. За цей час спостерігалося збільшення обсягів торгівлі і з основним партнером Харківської області – Російською Федерацією.

Серед регіонів – партнерів у Росії найбільші обсяги торгівлі у Харківщини з сусідньою Бєлгородською областю.

Анатолій Педешко, начальник облуправління зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин

Експортна частина значно переважає, що є позитивно для наших підприємств. 319 мільйонів 177 тисяч доларів США- це ріст на 23%. І імпортна частина складає 86 мільйонів доларів. Тобто прослідковується позитивна тенденція.

Міжнародне співробітництво цього року було ефективне і насичене, певні в управлінні. Задля пожвавлення зовнішньоекономічної діяльності в регіоні проведено понад двісті заходів. Область та Харків відвідали понад сімдесят зарубіжних делегацій. Це офіційні представники зі Словаччини, Ізраїлю, Словенії, Білорусії, Австрії, Швейцарії. Серед підприємств, які гідно презентують область за кордоном, насамперед заводи “Турбоатом” та ФЕД.

 

Світлана Маренич

httpv://youtu.be/pz0oVDDIoOU